Posted: Wednesday, November 8, 2017 - 0 comment(s) [ Comment ] - 0 trackback(s) [ Trackback ]

Rzeczywiste szczupłe materiały z Vazee Smt zapewniają minimalne bezpieczeństwo w stosunku do ryzyka ścieżki. Jednak cała podeszwa zewnętrzna, a także danie typu rock and roll, zapewnia wiele więcej niż odpowiednie bezpieczeństwo pod stopami dla wielu obszarów i ścieżek. Faktyczny Vazee Smt może nie być najlepszą opcją związaną z obuwiem w odniesieniu do wyjątkowo trudnych ścieżek lub nawet tras biegowych.

Faktyczna ATR Opozycji powstaje w oparciu o system uliczny Hull Clifton, który w czasie debiutu był najlżejszym obuwiem dostępnym dzięki Hoce. Mimo, że Hoka oferuje, ponieważ wprowadzono lżejsze wersje wagowe, faktyczna Opozycja nadal jest łagodna dzięki wymaganiom Hoka od ładnie poniżej 10 uncji. Początkową funkcją Opozycji jest fakt, że poziom komfortu jest rzeczywiście na równi z obuwiem w ramach kursu 11-12 uncji funtów. Obuwie o większej wadze często zapewnia znacznie lepsze bezpieczeństwo wraz z pełnowymiarowymi podeszwami zewnętrznymi, a także z mocniejszymi materiałami wierzchnimi - z których każdy nie jest w ramach Challengera - branża właśnie tutaj, stając się funtami versus. bezpieczeństwo.

Rzeczywista Opozycja zapewnia elegancję, a także otwartą podróż, jak również, Buty Asics GEL-Kinsei 6 polska mimo że padding jest naprawdę ciężki, nie jest tak łagodny, a nawet dobrze zorganizowany, a także kompresuje wystarczającą ilość, aby ponownie się odbić. To szczególne obuwie wydaje się niewiarygodne w przypadku zjazdów typu cruiser. Główną wadą opozycji jest faktyczna ogólna niewystarczająca dokładność w przypadku wyspecjalizowanego krajobrazu. Sportowcy, którzy pojawią się w nowym systemie Hoka, prawdopodobnie rozpoczną bitwę na początku, jednak okazanie się wystarczające, choć nie jest tak wyjątkowe, jak czas mija.

http://hilfeengel.familien4um.de/t8228f2041-Mizuno-Wave-Prophecy-running-shoes-outlet-hindfoot-station-defends.html#msg11788
http://forum.cacaoweb.org/index.php/topic,2380471.0.html
http://www.cinenetworld.com/member/blog_post_view.php?postId=34447
http://www.codebuilder.co.uk/forums/showthread.php?tid=4923
http://forum.finalfencing.co.uk/Allows-for-a-softer-Mizuno-Wave-Tenjin-running-shoes-strike-td199.html
 

Delicious Digg Facebook Fark MySpace